kiezen voor vmbo BWI

scholenoverzicht

Hieronder vindt je een uitgebreid overzicht op plaatsnaam van scholen die BWI aanbieden. We houden dit bestand zo actueel mogelijk, maar vraag voor de zekerheid op de school na of je een diploma BWI krijgt na afloop van je opleiding. Dan weet je zeker dat je een echte BWI opleiding gaat volgen.

  • AALTEN, College Schaersvoorde , (0543) 49 14 00, www.schaersvoorde.nl
  • ALKMAAR, PCC Sektor Vbo-Techniek , (072) 541 03 33 , www.pcc.nl
  • ALMELO, CSG Het Noordik , (0546) 81 98 89, www.noordik.nl
  • ALMELO , OSG Erasmus, (0546) 48 08 00 , www.het-erasmus.nl
  • ALMELO , Pius X College , (0546) 86 00 66 , www.piusx.nl
  • ALMERE, Baken Stad College, (036) 530 72 07, www.hetbaken.nl
  • AMERSFOORT, Prisma College (afd. Bouw), (033) 460 26 00, www.vmbo.prisma-college.nl
  • AMERSFOORT, SG Guido de Bres, (033) 464 05 25 , www.guido.nl
  • AMSTERDAM , Montessori College Oost, (020) 597 98 99, www.msa.nl/MCO
  • APELDOORN, CSG Sprengeloo sector vmbo, (055) 357 53 00, www.sprengeloo.nl
  • APELDOORN , SG Jacobus Fruytier , (055) 526 23 00 , www.jfsg.nl
  • APELDOORN, Praktijkschool Apeldoorn ( VSO), (055) 533 25 44, www.praktijkschool-apeldoorn.nl
  • ARNHEM, Leerpark Presikhaaf, (026) 362 91 52, www.arentheemcollege.nl
  • ARNHEM , Briantcollege (VSO), (026) 384 03 00 , www.briantcollege.nl
  • ASSEN, CS Vincent van Gogh/gebouw Salland, (0592) 35 75 33, www.csvincentvangogh.nl
  • ASSEN, Dr. Nassau College Gebouw Penta, (0592) 33 31 60, www.dr.nassaucollege.nl
  • BARNEVELD , De Meerwaarde, (0342) 41 22 84, www.demeerwaarde.nl
  • BLADEL, Pius X College , (0497) 36 12 61 , www.piusx-college.nl
  • BOLSWARD, Marne College, (0515) 54 82 22, www.marnecollege.nl
  • BORNE, VMBO de Spindel , (074) 266 10 86, www.vmbodespindel.nl
  • BOXTEL, VMBO College Boxtel, (0411) 67 69 24, www.bhc.nl
  • BREDA, SG Breda locatie Tessenderlandt, (076) 521 93 52, www.tessenderlandt.mwp.nl
  • BREUKELEN UT, Broeckland College, (0346) 26 24 08, www.broeckland.nl
  • CAPELLE AAN DEN IJSSEL , Comenius/ locatie Boutenssingel, (010) 450 61 88, www.comenius.nl
  • COEVORDEN, De Nieuwe Veste, (0524) 59 38 64, www.denieuweveste.nl
  • CULEMBORG, ORS Lek en Linge , (0345) 51 28 33, www.lekenlinge.nl
  • DELFT, Stanislas College , (015) 750 60 20 , www.stanislascollege.nl
  • DELFZIJL , Eemsdelta college , (0596) 69 36 93, www.eemsdeltacollege.nl
  • DEN BOSCH, Bossche Vakschool, (073) 644 37 77 , www.bosschevakschool.nl
  • DEN HAAG , Maris College, Statenkwartier, (070) 355 12 77, www.mariscollege.nl
  • DEN HELDER, Beroepsonderwijs aan Zee, (0223) 54 03 86, www.scholenaanzee.nl
  • DEURNE , IVOD Hub van Doornecollege, (0493) 35 34 60, www.ivo-deurne.nl
  • DEVENTER, Etty Hillesum Lyceum, (0570) 50 47 00 , www.ettyhillesumlyceum.nl
  • DOETINCHEM , Metzo college , (0314) 32 34 26 , www.metzocollege.nl
  • DOETINCHEM , Prakticon (VSO), (0314) 38 91 00 , www.prakticon.com
  • DOKKUM, Dockinga college , (0519) 22 96 30 , www.dockinga.nl
  • DORDRECHT , Insula College/ locatie Leerpark, (078) 890 51 00, www.insulacollege.nl
  • DRACHTEN, CSG Liudger/ Locatie Splitting, (0512) 51 91 55, www.csgliudger.nl
  • DRACHTEN , Singelland VHS , (0512) 58 23 45, www.singelland.nl
  • DRONTEN, Almere College, (0321) 38 50 50 , www.almerecollege.nl
  • DRUTEN, Pax Christi College, (0487) 51 24 03, www.paxchristicollege.nl
  • EDAM , SG De Triade, (0299) 48 00 90 , www.detriade.atlascollege.nl
  • EDE GLD , Het Streek, (0318) 68 76 66 , www.hetstreek.nl
  • EIBERGEN, Het Assink Lyceum, (0545) 47 71 80 , www.hetassink.nl
  • EINDHOVEN, Pleincollege De Burgh, (040) 211 46 80, www.vakcollegeeindhoven.nl
  • ELBURG , Nuborh College Oostenlicht, (0525) 68 81 99, www.nuborgh.nl
  • EMMELOORD, Chr.S.G.M.V. Emelwerda College, (0527) 63 45 67, www.emelwerdacollege.mwp.nl
  • EMMEN , Hondsrug College , (0591) 65 79 79 , www.hondsrugcollege.nl
  • ENSCHEDE, Bonhoeffer/ Scholingsboulevard, (053) 482 13 00, www.bc-enschede.nl
  • ENSCHEDE, Het Stedelijk Vakcollege, (053) 482 13 00, www.hetstedelijk.nl/nl/het-stedelijk-vakcollege
  • EPE, Regionale scholengemeenschap NO-Veluwe , (0578) 61 20 94 , www.rsgnov.nl
  • FRANEKER , Chr.SG A.M. v. Schurman , (0517) 39 59 00, www.annamaria.nl
  • GELEEN, Graaf Huyn College, (046) 423 64 70, www.ghc.nl
  • GEMERT, Commanderij College, (0492) 37 00 55, www.commanderijcollege.nl
  • GOES, Goese Lyceum locatie bergweg, (0113) 21 29 30, www.pontesbergweg.mwp.nl
  • GORINCHEM, C.S. de Hoven locatie Gilde, (0183) 63 22 88, www.csdehoven.nl
  • GORINCHEM, SG Gomarus, (0183) 62 38 99, www.gomarus.nl
  • GORREDIJK, Burg. Harmsma School, (0512) 46 34 55, www.burgharmsmaschool.nl
  • GOUDA, Chr. College De Driestar, (0182) 69 16 91 , www.driestarcollege.nl
  • GOUDA, CSG De Goudse Waarden , (0182) 51 60 77, www.degoudsewaarden.nl
  • GOUDA, De Meander Gouda , (0182) 51 38 22, www.demeandergouda.nl
  • GRONINGEN, CSG Diamantlaan , (050) 571 85 44 , www.csgdiamantlaan.nl
  • GRONINGEN , Gomarus College locatie Vondelpad , (050) 524 45 40, www.gomaruscollege.nl
  • GROOTEBROEK, Martinus College, (0228) 51 03 00 , www.martinuscollege.nl
  • HAARLEM , Sterren College Haarlem , (023) 541 51 00, www.sterrencollege.nl
  • HALSTEREN , Steenspil , (0164) 68 21 61 , www.steenspil.nl
  • HARDENBERG , Vechtdal College , (0523) 28 14 28, www.vechtdalcollege.nl
  • HARDERWIJK , VMBO Spectrum Harderwijk, (0888) 50 80 08, www.10000scholen.nl
  • HAREN GN, Guyotschool voor VSO (VSO), (050) 534 36 22, www.kentalisonderwijs.nl
  • HEEMSKERK , Beroepsgericht Kennemer College, (0251) 23 82 50, www.kennemercollege.nl
  • HEERENVEEN , Bornego College, (0513) 64 49 88 , www.bornego.nl
  • HEERENVEEN, Vakcollege Sevenwolden , (0513) 62 53 45, www.osg-sevenwolden.nl
  • HEERHUGOWAARD, Trinitas College locatie Johannes Bosco, (072) 574 10 21 , www.pr.trinitascollege.nl
  • HEERLEN , Emmacollege , (045) 522 40 40, www.emma-lvo.nl
  • HEERLEN , Herlecollege , (045) 572 10 10, www.herlecollege.nl
  • HELMOND , Vakcollege Helmond, (0492) 50 60 00, www.vakcollege.nl
  • HENGELO OV , Carmelcollege Gouda, (0182) 51 38 22, www.carmelcollegegouda.nl
  • HENGELO OV, Gilde College, (074) 291 30 63, www.osghengelo.nl
  • HEYTHUYSEN, SG St. Ursula, (0475) 49 20 88, www.ursula.nl
  • HILLEGOM, Fioretti Paulus, (0252) 46 18 20, www.fioretti.nl
  • HILVERSUM, S.G. Hilfertsheem-Beatrix, (035) 683 15 57, www.hilfertsheem.nl
  • HOENDERLOO, Hoenderloo College (jeugdzorg), (055) 378 88 00, www.hoenderloo-groep.nl/jongeren/onderwijs-hoenderloo-college
  • HOEVELAKEN, Van Lodenstein College, (085) 483 80 09, www.vanlodenstein.nl
  • HOLTEN, De Waerdenborch, (0548) 37 83 83, www.waerdenborch.nl
  • HOOGEVEEN, Roelof van Echten College, (0528) 29 08 90, www.rvec.nl
  • HOOGEZAND, Dr. Aletta Jacobs College/ locatie VBO, (0598) 35 02 50, www.aletta.nl
  • HOORN NH, SG Tabor/locatie d'Ampte VBO, (0229) 28 41 51, www.tabor.nl
  • HORST, Dendron College, (077) 397 08 80, www.dendron.nl
  • HUISSEN, Over Betuwe College, (026) 326 32 22, www.obc-huissen.nl
  • HULST, Reynaert  College, (0114) 38 18 68, www.reynaert.nl
  • IJMUIDEN, Technisch College Velsen, (0255) 51 40 06, www.technischcollegevelsen.nl
  • IJSSELSTEIN UT, Cals College, (030) 686 80 40, www.cals.nl
  • KAMPEN, Pieter Zandt Scholengemeenschap, (038) 87 00 801, www.pieterzandt.nl
  • KATWIJK ZH, Andreas College lokatie Rijnmond, (071) 401 31 28, www.andreascollege.nl
  • KLAZIENAVEEN, Esdal College, (0591) 31 23 04, www.andreascollege.nl
  • KOLLUM, Lauwers College, (0511) 45 29 00, www.esdalcollege.nl
  • KRABBENDIJKE, Scholengemeenschap Calvijn College, (0113) 50 29 20, www.calvijncollege.nl
  • KROMMENIE, Trias VMBO, (075) 647 88 10, www.triasvmbo.nl
  • LAREN NH, College De Brink, (035) 539 92 99, www.cdb.gsf.nl
  • LEEK, RSG de Borgen gebouw Nijeborg, (0594) 85 45 50, www.rsgdeborgen.nl
  • LEIDEN, SG Bonaventura College, (071) 517 17 55, www.bonaventuracollege.nl
  • LICHTENVOORDE, R.K. SG. Marianum, (0544) 37 12 55, www.marianum.nl
  • MAARSBERGEN, S.G. Maarsbergen, (0343) 43 13 45, www.vakcollege.osgs.nl
  • MAASTRICHT, Bonnefanten college sector vmbo, (043) 354 12 34, www.bonnefantencollege.nl
  • MEPPEL, Stad en Esch Beroepencollege Ezingerweg, (0522) 26 32 77, www.stadenesch.nl
  • MIDDELBURG, CSG Walcheren, (0118) 65 21 00, www.cswalcheren.nl
  • MIDDELHARNIS, Edudelta College Middelharnis, (0187) 48 54 44, www.edudeltacollege.nl
  • MILL, Merlet College, (0485) 47 62 26, www.merletcollege.nl
  • NAALDWIJK, I.S.W. (lokatie het Westland), (0174) 62 09 43, www.hogewoerd.isw.info
  • NIEUW-VENNEP, Herbert Vissers College, (0252) 661599, www.hvc.nl
  • NIJKERK GLD, Corlaer College, (033) 245 64 34, www.corlaer.mwp.nl
  • NIJMEGEN, Canisius College locatie De Goffert, (024) 352 36 80, www.het-rijks.nl
  • NIJMEGEN, Mondial College locatie Meeuwse Acker, (024) 8200400, mondialdnn6.mwp.nl
  • OIRSCHOT, Kempenhorst College, (0499) 58 21 60, www.kempenhorst.nl
  • OLDENZAAL, Twents Carmel College, (0541) 53 23 33, www.twentscarmelcollege.nl
  • OOSTBURG, Zwin College, (0117) 45 45 55, www.zwincollege.nl
  • OOSTERWOLDE FR, Stellingwerf College, (0516) 56 85 00, www.stellingwerfcollege.nl
  • OSS, Hooghuis Lyceum, (0412) 69 67 04, www.hethooghuis.nl
  • OUD-BEIJERLAND, Praktijk College (leren doen), (0186) 61 21 30, www.praktijk-college.nl
  • OUDENBOSCH, Markland college lokatie Pagnevaart, (0165) 39 03 90, www.markland.nl
  • PAPENDRECHT, CSG De Lage Waard, (078) 644 20 20, www.delagewaard.nl
  • RAAMSDONKSVEER, Dongemond College Unit VMBO, (0162) 51 34 69, www.dongemondcollege.nl
  • RIDDERKERK, Gemini College, (0180) 48 69 99, www.geminicollege.nl
  • RIJSSEN, Reggesteyn, (0548) 53 38 00, www.reggesteyn.nl
  • RIJSWIJK ZH, Stanislas College, (070) 319 70 10, www.stanislascollege.nl
  • ROOSENDAAL, SG Tongerlo Da Vinci College, (0165) 52 63 00, www.davincicollege.nl
  • ROTTERDAM, Noordrand College, (010) 418 18 67, www.noordrandcollege.nl
  • ROTTERDAM, Zuiderpark, (010) 484 84 00, www.zuiderpark.nl
  • ROTTERDAM, Wartburg College De Swaef, (010) 480 14 22, www.wartburg.nl
  • RUCPHEN, Munnikenheide College, (0165) 34 12 07, www.munnikenheidecollege.nl
  • SCHAGEN, GSG Schagen / lokatie Hofstraat, (0224) 29 78 41, www.regiuscollege.nl
  • SCHIJNDEL, Elde College, (073) 543 35 33, www.eldecollege.nl
  • SCHOONHOVEN, Schoonhovens College, (0182) 38 27 61, www.schoonhovenscollege.nl/Vlisterweg/Home
  • SINT-MICHIELSGESTEL, Kentalis Compas, (073) 558 81 82, www.kentalisonderwijs.nl
  • SLIEDRECHT, Griendencollege, (0184) 41 33 90, www.griendencollege.nl
  • SNEEK, SG Bogerman, (0515) 41 33 79, www.csgbogerman.nl
  • SOMEREN, Varendonck College loc. Someren, (0493) 67 26 72, www.varendonck.nl
  • SPIJKENISSE, Penta College CSG De Oude Maas, (0181) 62 34 00, om.penta.nl
  • STADSKANAAL, Noorderpoort / Ubbo Emmius, (0599) 69 28 00, www.ubboemmius.nl
  • STEENWIJK, RSG Tromp Meesters, (0521) 51 22 20, www.rsgtrompmeesters.nl
  • SURHUISTERVEEN, SG Singelland locatie Surhuisterveen, (0512) 36 90 90, www.singelland.nl
  • TER APEL, RSG Ter Apel, (0599) 58 12 26, www.rsgterapel.nl
  • TERNEUZEN, Stedelijke SG De Rede, (0115) 61 21 55, www.derede.nl
  • TIEL, RSG Lingecollege Loc. Teisterbantlaan, (0344) 61 43 41, www.rsglingecollege.nl
  • UDEN, Udens College, (0413) 26 27 91, www.udenscollege.nl
  • UITHOORN, SG Thamen, (0297) 56 31 92, www.thamen.nl
  • ULFT, Almende College locatie Wesenthorst, (0315) 63 00 00, www.almendecollege.nl
  • UTRECHT, Centraal College, (030) 251 78 53, www.vaderrijncollege.nl
  • VALKENSWAARD, Scholengemeenschap Were Di, (040) 207 47 00, www.weredi.nl
  • VEENENDAAL, Christelijke Scholengemeen-schap Veenendaal, (0318) 55 70 10, www.de-csv.nl
  • VEGHEL, Fioretti College, (0413) 34 05 75, www.fioretti.nl
  • VELDHOVEN, Sondervick College, (040) 230 94 44, www.sondervick.nl
  • VENLO, College den Hulster, (077) 359 03 00, www.denhulster.nl
  • VENRAY, Raayland College, (0478) 55 11 55, www.raayland.nl
  • VOORBURG, Corbulo College, (070) 387 36 30, www.corbulocollege.nl
  • VOORHOUT, Teylingen College, (0252) 21 46 14, www.teylingen-college.nl
  • VROOMSHOOP, CSG Het Noordik, (0546) 64 24 79, www.noordik.nl
  • WAALWIJK, SG de Overlaat Design&Living, (0416) 33 69 31, www.sgdeoverlaat.nl
  • WEERT, Het Kwadrant, (0495) 51 36 66, www.hetkwadrant.nl
  • WIJK EN AALBURG, Willem van Oranje College, (0416) 69 17 22, www.het-willem.nl
  • WOLVEGA, Linde College, (0561) 69 17 00, www.lindecollege.nl
  • ZAANDAM, Compaen Locatie Nieuwendam, (075) 612 63 03, www.compaenvmbo.nl
  • ZALTBOMMEL, Scholengroep 'Cambium', (0418) 51 24 08, www.cambiumcollege.nl
  • ZEVENAAR, Liemers College locatie Vestersbos, (0316) 33 01 55, www.liemerscollege.nl
  • ZIERIKZEE, Pontes locatie Pieter Zeeman, (0111) 41 57 51, www.ponteszeeman.mwp.nl
  • ZOETERMEER, Oranje Nassau College, (079) 316 90 42, clauslaan.onc.nl
  • ZOETERMEER, Kentalis (speciaal onderwijs), (079) 329 45 42, www.kentalis.nl
  • ZOETERMEER, Stedelijk College Zoetermeer, (079) 331 03 00, www.stedelijk-college.nl
  • ZUTPHEN, Stedelijk Daltoncollege, (0575) 59 09 09, www.dalton-dordrecht.nl
  • ZWIJNDRECHT, Develstein College LOC, (078) 625 61 30, www.develsteincollege.nl
  • ZWOLLE, De Ambelt (VSO), (038) 454 22 23, www.ambelt.nl
  • ZWOLLE, Talentstad, (038) 425 93 33, www.talentstad.nl