nieuws

Winnaars BWI Dag naar training dakdekken

Winnaars BWI Dag naar training dakdekken

23 mei 2024

Op de Landelijke BWI Dag 2023 heeft het docententeam van STO Enschede een training dakdekken gewonnen. 17 mei gingen 12 enthousiaste techniekdocenten van het Bonhoeffer College en Het Stedelijk Alpha naar Tectum Dakvakmanschap in Nieuwegein.

Ronald Rondeel, teamleider techniek: 'Ik zou veel schoolleiders het advies willen geven om zich regelmatig op de werkvloer te begeven. Achter het bureau vandaan en genieten van de mooie dingen die er iedere dag in de school gebeuren. Twaalf docenten vanuit verschillende technische profielen kregen bij Tectum voor Dakvakmanschap een training.' Tectum is de enige opleiding in Nederland die leerlingen van het MBO opleidt tot dakdekkers.

'Na deze cursus kunnen wij onze leerlingen ook kennis laten maken met het dakdekken. De opmerking na afloop “het was hard werken vandaag, maar we kunnen hier mooie lessen mee maken voor onze leerlingen” deed me glimlachen, want daar doen we het tenslotte voor.

De opgedane technieken gaan onze docenten zeker gebruiken om hun leerlingen kennis te laten maken met het dakdekken!'