nieuws
Alle berichten
- Regiobijeenkomsten najaar 2015
- Bijscholing vmbo
- 'Open huis' pilotschool
- Keuzegids mbo 2016
- Vooruitblik cspe 2016
- Bekostiging bovenbouw vmbo
- Vernieuwende draadeinddop
- René wint Skills restauratie timmerman
- Meer vmbo-érs geslaagd in 2015
- Vernieuwende straatbaksteen
- Meer budget voor leraren geeft hogere score
- Altijd hoogste onderwijs?
- Meer salaris geen reden om leraar te blijven
- Nederlands onderwijs is goed
- Regiobijeenkomsten downloads
- Pilotschool vertelt ervaringen
- LOB onderzoek
- Wet gezichtsbedekkende bekleding
- Meer banen in onderwijs
- Bouw stuwt ook andere sectoren
- Leermiddelen vmbo BWI bestelbaar
Bijscholing vmbo
19 januari 2016
33 afdelingen worden samengevoegd tot 10 profielen. Elke beroepsgerichte docent gaat lesgeven in een nieuw profiel, maar is niet voor alle (nieuwe) onderdelen in het profiel bekwaam. Om dat hiaat op te lossen hebben vertegenwoordigers van de profielen een bijscholingsaanbod samengesteld dat binnenkort te vinden is op een nieuwe site: Bijscholing vmbo.
Binnenkort vinden beroepsgerichte vmbo docenten op ‘bijscholing vmbo’ een bijscholingsaanbod voor de nieuwe profielen. Je kunt zoeken op trefwoord, in je eigen, of alle profielen. Als je vervolgens op een training klikt worden de detailgegevens getoond, zoals studiebelasting en werkvorm. Ook staat bij elke cursus de locatie, datum, inschrijven, e.d.
Omdat het aanbod gesubsidieerd wordt door OCW worden tot de zomer deze trainingen voor zeer aantrekkelijke tarieven aangeboden.
Om makkelijker bij te kunnen houden welke cursussen je interesse hebben, staat achter elke training een ‘favoriet’ symbooltje. Daarmee kunnen cursussen als favorieten bestempeld worden en bewaard voor later.
Als de site online is maken we dat per omgaande bekend. Het SPV, de overkoepelende organisatie voor beroepsgerichte Platforms, zorgt voor profielbrede publiciteit. Ook informeren zij directies over het belang van scholing en een oproep om docenten hier tijd voor te geven.