nieuws
Alle berichten
- Landelijke Dag 2012 programmaoverzicht
- Zomervakantie 2013
- Landelijke Dag 2012
- Landelijke Dag rondleiding
- CNV wil einde aan doubleren
- Toekomstbestendig vmbo leidinggevenden
- Zoeken leerbedrijven Fundeon
- Contact met basisscholen zinvol
- Onderwijstijd nog ongewijzigd
- Oproep! Facebook of Twitter account
- Metsel- en voegwedstrijd 2012
- Met water een hoger cijfer
- Pesten vooral met woorden
- Radio Kootwijk decor voor Landelijke Dag 2012
- Kabinet pakt tekort technici aan
- MBO opleidingen verkort naar drie jaar
- Van Bijsterveldt schrapt kansloze studies
- Meer afstroom dan zittenblijven
- Nuborgh schildert bij bedrijf
- Vmbo examenkrant leerlingen
- Aanpassingen exameneisen vmbo miv 2011 - 2012
Zomervakantie 2013
4 juni 2012
Terwijl de zomervakantie voor de deur staat heeft het ministerie de definitieve data voor de zomervakantie 2013 bekendgemaakt. Door de onduidelijkheid rond het wetsvoorstel voor onderwijstijd heeft dat langer geduurd dan normaal.
Het zag er eerder al naar uit dat de nieuwe Wet onderwijstijd niet op 1 augustus van dit jaar in zou gaan. Daardoor zou de zomervakantie ook in 2013 nog gewoon 7 weken duren. Nu is bekend dat dat ook definitief zo blijft. Kijk hier voor de data.
Ondertussen stelt de OCW-commissie voor geen enkel thema controversieel te verklaren, waardoor ook zonder dat er een nieuw kabinet is er nog een besluit kan vallen over de data (en dan met name de lengte) van de zomervakanties vanaf 2014.